Väggbonad Ingegerd Silow

Väggbonad Ingegerd Silow
Väggbonad Ingegerd Silow
Väggbonad Ingegerd Silow
Väggbonad Ingegerd Silow
Väggbonad Ingegerd Silow
Väggbonad Ingegerd Silow

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD SILOW, vävnad, röllakan, mönster "Skrattmås", monogramsignerad IS, märkt Axeco Svenska AB, för vägghängning, ca 85x55 cm

Ingår i temaauktionen "Bankflytten"

Smärre slitage

846456

2020-12-10