Yrjö Edelman litografi

Yrjö Edelman litografi
Yrjö Edelman litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMAN (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelman, numrerad 134/150, färglitografi, bildmått 51x62 cm

846459

2020-11-29