Olle Nordberg

Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OLLE NORDBERG (1905-1986): Åkerlandskap med häst och figur, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 32x40 cm

Zustandsbeschreibung

846460

2020-11-28