Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OLLE NORDBERG (1905-1986): Åkerlandskap med häst och figur, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 32x40 cm
Zustandsbeschreibung
846460
2020-11-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner