Rysk silverservis

Rysk silverservis
Rysk silverservis
Rysk silverservis
Rysk silverservis
Rysk silverservis
Rysk silverservis
Rysk silverservis
Rysk silverservis
Rysk silverservis
Rysk silverservis

Klubbat för:

3 300 EUR

Utropspris

2 000 EUR

SILVERSERVIS, invändigt förgylld brödkorg 27 x 20 cm, tekanna höjd 18 cm, kaffekanna höjd 22 cm, sockerskål höjd 18 cm, gräddsnäcka höjd 10 cm, vikt totalt ca 3500 g, mästarstämpel MT, Moskva ca 1900.

Smått bruksslitage.

846474

2020-12-07