Glaspistol

Glaspistol
Glaspistol
Glaspistol
Glaspistol
Glaspistol
Glaspistol
Glaspistol
Glaspistol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900/2000-tal), skulptur i form av pistol, glas, osignerad, längd ca 37 cm

Smånagg vid mynning

846476

2020-11-28