Kai Kristiansen stolar

Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, "Modell 42", 4 st stolar, Schou Andersen Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, betsade, stoppade ryggar och sittsar, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, en med skadad klädsel

846533

2020-11-29