Barbro Lindh oljemålning

Barbro Lindh oljemålning
Barbro Lindh oljemålning
Barbro Lindh oljemålning
Barbro Lindh oljemålning
Barbro Lindh oljemålning
Barbro Lindh oljemålning
Barbro Lindh oljemålning
Barbro Lindh oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARBRO LINDH (född 1931): "Sweet Story About Love", signerad och daterad Barbro Lindh -68, olja på duk, 47x55 cm

846546

2020-11-28