Oljemålning 1700-tal porträtt

Oljemålning 1700-tal porträtt
Oljemålning 1700-tal porträtt
Oljemålning 1700-tal porträtt
Oljemålning 1700-tal porträtt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av herreman, den avporträtterade håller fram en platta med texten "Herrn Herrn Isaac Schmitz (G?) R in Amsterdam" olja på duk, ca 94x70 cm

Färgbortfall och krackeleringar

846548

2020-11-28