Robert Storm Petersen affisch

Robert Storm Petersen affisch
Robert Storm Petersen affisch

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

ROBERT STORM PETERSEN 1882-1949), affisch, 1970-tal, Tuborg Öl, Danmark, "Du Perikles - Ka´ Du sige mig - hvornaar smager en Tuborg bedst?" "Hvergang!", signerad i trycket, ca 85x62 cm.

Slitage, veck, fläckar, små skador.

846551

2020-12-06