Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
AFFISCH, Olympiska spelen, München, 26 augusti-10 september, 1972, 59x83 cm, oramad.
Slitage, veck, små skador.
846552
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här