Affisch Olympiska Spelen München 1972

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

AFFISCH, Olympiska spelen, München, 26 augusti-10 september, 1972, 59x83 cm, oramad.

Slitage, veck, små skador.

846552

2020-12-06