Ring i guld

Ring i guld
Ring i guld
Ring i guld
Ring i guld
Ring i guld
Ring i guld
Ring i guld
Ring i guld
Ring i guld
Ring i guld

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18 k guld, infattad bergskristall, 11,5 ct, importstämplad, ringstorlek 59/18,75, total vikt ca 5,4 g

Smärre slitage

846560

2020-12-05