Nils Bäckman

Nils Bäckman
Nils Bäckman
Nils Bäckman
Nils Bäckman

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS BÄCKMAN (1896-1946): "Festival", signerad och daterad Nils Bäckman -406, blyerts, ca 48x60 cm

846561

2020-11-28