Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOMTAR, 7 st, 1900-tal, sannolikt Tyskland, lergods, diverse tomtar, en med ljustake och en med uppburet ytterfoder, höjd ca 8-34 cm
Ingår i auktionen Jultema
Ytslitage
846563
2020-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här