Tomtefiguriner

Tomtefiguriner
Tomtefiguriner
Tomtefiguriner
Tomtefiguriner
Tomtefiguriner
Tomtefiguriner

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMTAR, 7 st, 1900-tal, sannolikt Tyskland, lergods, diverse tomtar, en med ljustake och en med uppburet ytterfoder, höjd ca 8-34 cm

Ingår i auktionen Jultema

Ytslitage

846563

2020-12-10