Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanerat med idegran, skiva delvis klädd med skinn, längd 152, bredd 92, höjd 78 cm
Märken, skrivbordsskiva med fläckar, bruksslitage.
846592
2020-12-07