Åke Holm vas med lock

Åke Holm vas med lock
Åke Holm vas med lock
Åke Holm vas med lock
Åke Holm vas med lock
Åke Holm vas med lock
Åke Holm vas med lock
Åke Holm vas med lock
Åke Holm vas med lock
Åke Holm vas med lock
Åke Holm vas med lock

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE HOLM, vas, 1900-talets mitt, Höganäs, glaserad keramik, dekor av kvinna och fåglar, signerad, höjd ca 43 cm

846595

2020-11-29