Sven Lidberg litografi

Sven Lidberg litografi
Sven Lidberg litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): Motiv av stadsbild i vinter , signerad Sven Lidberg, 219/250, bildmått ca 57x49 cm

846602

2020-11-29