Urna

Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, märkt UW 1897, (United Wilson) tidigt 1900-tal, dekor med amoriner, kartuscher i underglasyrblått mot gul botten samt detaljer i brons, höjd ca 45,5 cm

Slitage

846608

2020-12-03