Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-tal, 4 ljuspunkter, mässing, 4 glasskärmar, höjd ca 55 cm, diameter skärm ca 23 cm

Smärre slitage

846609

2020-11-29