Bror Börjesson oljemålning

Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROR BÖRJESSON (1903-87) Stilleben med frukter, monogramsignerad samt daterad 1934, olja på duk, ca 34x50 cm

Krackelyr

846610

2020-12-03