Klubbat för:
850 SEK
1 200 SEK
MARIANA MANNER (född 1943): "Finn, ett jättetryck" signerad samt daterad Mariana Manner 1990, färgetsning, bildmått 29x27 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
846616
2020-12-06