Mariana Manner etsning

Mariana Manner etsning
Mariana Manner etsning
Mariana Manner etsning
Mariana Manner etsning

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

MARIANA MANNER (född 1943): "Finn, ett jättetryck" signerad samt daterad Mariana Manner 1990, färgetsning, bildmått 29x27 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

846616

2020-12-06