Köksutrustning koppar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KASTRULLER och STEKFORMAR, 1900-talets andra hälft, koppar, Spring Switzerland "culinox gl", två kastruller med lock samt två ugnsformar, invändigt med stål, längd mellan 23-38 cm
Bruksslitage
846617
2020-11-29