Olle Carlström oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): "Grönskande kust", signerad a tergo Olle Carlström, olja på duk, 40x65 cm
Kuntoraportti
846618
Päivämäärä:
2020-11-29