Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
MYNT OCH SEDLAR, Sverige, 94 mynt samt 9 sedlar, mestadels 1900-tal
Ingår i temaauktionen "Bankflytten"
Bruksslitage, blandad kondition, ej genomgångna
846629
2020-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här