Samling mynt sedlar Sverige

Samling mynt sedlar Sverige
Samling mynt sedlar Sverige
Samling mynt sedlar Sverige
Samling mynt sedlar Sverige
Samling mynt sedlar Sverige
Samling mynt sedlar Sverige

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

MYNT OCH SEDLAR, Sverige, 94 mynt samt 9 sedlar, mestadels 1900-tal

Ingår i temaauktionen "Bankflytten"

Bruksslitage, blandad kondition, ej genomgångna

846629

2020-12-10