Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKBORD, 1900-talets mitt, bambu och rotting, med glasskiva, möjligen Svenskt Tenn, höjd ca 27, 90x38 cm
Smärre bruksslitage
846639
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här