Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, 1900-talets mitt, bambu och rotting, med glasskiva, möjligen Svenskt Tenn, höjd ca 27, 90x38 cm

Smärre bruksslitage

846639

2020-11-29