Soffbord Alberts möbler Tibro

Soffbord Alberts möbler Tibro
Soffbord Alberts möbler Tibro
Soffbord Alberts möbler Tibro
Soffbord Alberts möbler Tibro
Soffbord Alberts möbler Tibro
Soffbord Alberts möbler Tibro
Soffbord Alberts möbler Tibro
Soffbord Alberts möbler Tibro

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBERT LARSSON, soffbord, 1960-tal, Alberts möbelfabrik Tibro, stomme fanerad i teak, undertill stämplad och daterad 1962, höjd ca 55 cm, skivans mått ca 65 x 139 cm

Bruksslitage

846640

2020-11-29