Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
YRJÖ KUKKAPURO, "Moderno", L-32, karmstolar, 4 st, Lepokalusto, 1970-tal, klädda i vinröd textil, sitthöjd ca 41, bredd 58, totalhöjd 80 cm
Bruksslitage
846645
2020-11-29