Alexander Klingspor färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALEXANDER KLINGSPOR (född 1977): "Vintergata", signerad A. Klingspor, ea, färglitografi, bladmått ca 62x68,5 cm

Tryckt och utgiven av Sibirien Lito, Stockholm.

Oramad, ytmärken i marginalen

846646

2020-11-29