Skåp Krogenäs
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SKÅP, Krogenäs, 1900-talets andra hälft, furu, ovandel med två hyllplan, rikt skuren dekor, under del med skåp samt 2 lådor i sargen, detaljer i smide, höjd ca 185, 120x50 cm
Ingår i temaauktionen "Bankflytten"
Smärre brtuksslitage
846668
2020-12-10