Skåp Krogenäs

Skåp Krogenäs
Skåp Krogenäs
Skåp Krogenäs
Skåp Krogenäs
Skåp Krogenäs
Skåp Krogenäs
Skåp Krogenäs
Skåp Krogenäs
Skåp Krogenäs
Skåp Krogenäs

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SKÅP, Krogenäs, 1900-talets andra hälft, furu, ovandel med två hyllplan, rikt skuren dekor, under del med skåp samt 2 lådor i sargen, detaljer i smide, höjd ca 185, 120x50 cm

Ingår i temaauktionen "Bankflytten"

Smärre brtuksslitage

846668

2020-12-10