Kastruller koppar Henning Koppel 4 st
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENNING KOPPEL, kastruller och serveringspanna, koppar, 4 delar, för Georg Jensen, Taverna, märkta Georg Jensen Design HK Denmark, två kastruller diameter 25 cm, smörkastrull diameter 9 cm, serveringspanna diameter 27 cm
bruksslitage
repor och fläckar
846674
2020-12-14