John-Erik Göransson

John-Erik Göransson
John-Erik Göransson
John-Erik Göransson
John-Erik Göransson
John-Erik Göransson
John-Erik Göransson

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN-ERIK GÖRANSSON (1933-2018), "Purpur Triangel", signerad och daterad John-Erik Göransson 22-2-86 på baksidan, akryl på duk, ca 100x100 cm

846700

2020-12-03