Parti porslin
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PARTI PORSLIN, (9) b.la, Tapio Wirkkala, "Påsen", James Kirkwood, Rosenthal, Kaiser, Arzberg mm. höjd ca 11-24 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
846702
Päivämäärä:
2020-12-03