Parti porslin

Parti porslin
Parti porslin
Parti porslin
Parti porslin
Parti porslin
Parti porslin
Parti porslin
Parti porslin

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PARTI PORSLIN, (9) b.la, Tapio Wirkkala, "Påsen", James Kirkwood, Rosenthal, Kaiser, Arzberg mm. höjd ca 11-24 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

846702

Päivämäärä:

2020-12-03