Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR, signerad "Peter" Danmark, målerifabriken, 2000-tal, olja på duk, ca 151x118 cm

846703

2020-12-03