Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL FAGERLUND, taklampa, 1950/60-tal, för Orrefors, grön glasskärm samt innerlampa i transparet glas, diam ca 40 cm
Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen
846715
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här