Taklampa 1950 tal

Taklampa 1950 tal
Taklampa 1950 tal
Taklampa 1950 tal
Taklampa 1950 tal
Taklampa 1950 tal
Taklampa 1950 tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FAGERLUND, taklampa, 1950/60-tal, för Orrefors, grön glasskärm samt innerlampa i transparet glas, diam ca 40 cm

Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen

846715

2020-12-03