Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
KAFFEKOPPAR MED FAT, "Pekin", 8+7 st, George F Bowers, Staffordshire, 1840-tal, diam fat 15 cm
Smärre slitage, nötningar
846726
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här