Kaffekoppar med fat Staffordshire

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KAFFEKOPPAR MED FAT, "Pekin", 8+7 st, George F Bowers, Staffordshire, 1840-tal, diam fat 15 cm

Smärre slitage, nötningar

846726

2020-12-03