Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FIGURINER, 10 st, i form av tomtar, porslin, efter Jenny Nyström. stämplade understill 8-13 cm
Zustandsbeschreibung
Minimalt slitage
846731
2020-12-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner