Serveringsbricka

Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

SERVERINGSBRICKA, England, nysilver, 61x46 (exkl handtag), tidigt 1900-tal

Smärre slitage

846736

2020-12-03