Åke Holm litografi

Åke Holm litografi
Åke Holm litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), litografi, signerad å holm, samt daterar - 55, numrerad 4/25, bildmått ca 41x23 cm

Ej examinerad ur ram

846742

2020-12-03