Soffbord Kina

Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, Kina, 1900-talets andra hälft, lackerat trä med rikligt dekorerade ben och skiva, mäter ca 50x100 cm höjd 40 cm

Kuntoraportti

Smärre repor och stötmärken

846746

Päivämäärä:

2020-11-29