Soffbord Kina
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, Kina, 1900-talets andra hälft, lackerat trä med rikligt dekorerade ben och skiva, mäter ca 50x100 cm höjd 40 cm
Kuntoraportti
Smärre repor och stötmärken
846746
Päivämäärä:
2020-11-29