Bestick silver Disa modell 30 dlr

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICK, 30 dlr, silver, Disa modell, GAB, 1900-talets andra hälft, bestående av: 10 matgafflar, 10 bordsgafflar, 10 matskedar, längd ca 18-20,5 cm, vikt utan knivar ca 757 gram

Smärre bruksslitage

846749

2020-11-29