Bestick silver Disa modell 30 dlr
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BESTICK, 30 dlr, silver, Disa modell, GAB, 1900-talets andra hälft, bestående av: 10 matgafflar, 10 bordsgafflar, 10 matskedar, längd ca 18-20,5 cm, vikt utan knivar ca 757 gram
Smärre bruksslitage
846749
2020-11-29