Skrin Trä 1900-tal

Skrin Trä 1900-tal
Skrin Trä 1900-tal
Skrin Trä 1900-tal
Skrin Trä 1900-tal
Skrin Trä 1900-tal
Skrin Trä 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIN, trä, 1900-tal, rektangulär form, intarsia i form av fiskar i olika träslag bland annat mahogny och lövträ, inredning med två fack, längd ca 36.5 cm, bredd 24, höjd ca 6 cm

Repor. Delvis sokblekt. I lock intarsia med monogram och datum.

846757

2020-12-13