Sideboard teak
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD med skåpöverdel, 1950/60-tal, fanérad i teak, underdel med 5 lådor samt skåp med bakomliggande hyllplan, överdel bokhylla samt skåp med skjutdörrar, höjd ca 130, 150x40 cm
Smärre slitage, repor, märken, ställvis fanérskador, 1 nyckel medföljer
846768
2020-12-03