Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD med skåpöverdel, 1950/60-tal, fanérad i teak, underdel med 5 lådor samt skåp med bakomliggande hyllplan, överdel bokhylla samt skåp med skjutdörrar, höjd ca 130, 150x40 cm

Smärre slitage, repor, märken, ställvis fanérskador, 1 nyckel medföljer

846768

2020-12-03