Solsäng

Solsäng
Solsäng
Solsäng
Solsäng
Solsäng
Solsäng
Solsäng
Solsäng
Solsäng
Solsäng

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLSÄNG, stol, 1900-talets första hälft, utdragbar, betsad stomme, förstäkningar i metall

Bruksslitage

846775

2020-12-03