Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ELIS LINDGREN (1866-1938), By i solnedgång, olja på duk, 46x62 cm, signerad och daterad 1925
Zustandsbeschreibung
846786
2020-12-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner