Elis Lindgren

Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ELIS LINDGREN (1866-1938), By i solnedgång, olja på duk, 46x62 cm, signerad och daterad 1925

Zustandsbeschreibung

846786

2020-12-03